Egyéni versenyek eredményei |
||
Lehoczki Bendegúz 1. osztály |
Tűzoltósági rajz pályázat |
díjazott |
Sütő Zsolt 1. osztály |
Tűzoltósági rajz pályázat |
díjazott |
Zsibrita Ádám 1. osztály |
Tűzoltósági rajz pályázat |
díjazott |
Nagy Benjámin 2. osztály |
Városi gyermekrajz pályázat |
díjazott |
Gajdács Gergő 3. osztály |
Télapó rajz pályázat Tűzoltósági rajz pályázat |
díjazott díjazott |
Nagy Norbert 3. osztály |
Tűzoltósági rajz pályázat |
díjazott |
Szatmári Zalán 3. osztály |
Tréfás mesemondó verseny Városi mesemondó verseny |
1. hely 1. hely |
Diósi Dániel 4. osztály |
Diákolimpia asztalitenisz városi |
1. hely |
Kis Sándor 4. osztály |
Diákolimpia asztalitenisz városi Városi mesemondó verseny Városi gyermekrajz pályázat |
2. hely 3. hely díjazott |
Dobra Hanna 5. osztály |
Városi gyermekrajz pályázat |
díjazott |
Szabó Roland 5. osztály |
Diákolimpia asztalitenisz városi |
3. hely |
Vozár Réka 7. osztály |
Városi gyermekrajz pályázat |
díjazott |
Tobai Rebeka 6. osztály |
Közlekedésbiztonság gyermekszemmel rajzpályázat |
különdíj |
Bodzás Ágnes 8. osztály |
Mikulás Kupa asztalitenisz verseny |
1. hely |
Orodán Mihály 8. osztály |
Mikulás Kupa asztalitenisz verseny |
1. hely |
Tobai Máté 8. osztály |
Kis iskolák Békés megyei sporttalálkozója - 800 m síkfutás |
6. hely |
Csapatversenyek eredményei |
||
Diákolimpia asztalitenisz városi |
Bodzás Ágnes 8. osztály Kiss Beatrix 8. osztály |
1. hely |
Mikulás Kupa asztalitenisz verseny |
Bánfalvi Adrienn 6. osztály Susánszky Ádám 6. osztály Szeverényi Bence 6. osztály Tobai Rebeka 6. osztály Bodzás Ágnes 8. osztály Kiss Beatrix 8. osztály Kiss Gergely 8. osztály Orodán Mihály 8. osztály |
1. hely |
Diákolimpia labdarúgás városi |
Diósi Sándor 6. osztály Gáspár Levente 7. osztály Sándor Martin 7. osztály Vörös Bence 7. osztály Kiss Gergely 8. osztály Rieger Roland 8. osztály Szabó Miklós 8. osztály Tobai Máté 8. osztály |
3. hely |
Labdarúgás csapat
a csapat tagjai: |
Kis iskolák Békés megyei sporttalálkozója Kis iskolák országos sporttalálkozója Gáspár Levente 7. osztály Sándor Martin 7. osztály Szilágyi Tamás 7. osztály Vörös Bence 7. osztály Kiss Gergely 8. osztály Rieger Roland 8. osztály Szabó Miklós 8. osztály Tobai Máté 8. osztály |
1. hely 9. hely
|
Kis iskolák Békés megyei sporttalálkozója a csapat tagjai: |
leány svédváltó csapat
Dolog Rita 3. osztály Vozár Réka 7. osztály Kiss Beatrix 8. osztály Varga Kitti 8. osztály |
1. hely |
Kis iskolák Békés megyei sporttalálkozója a csapat tagjai: |
leány atlétika csapat
Dolog Rita 3. osztály Vozár Petra 4. osztály Botyánszki Beáta 5. osztály Tobai Rebeka 6. osztály Vozár Réka 7. osztály Kiss Beatrix 8. osztály |
3. hely |
ECDL START bizonyítványt szereztek: |
Kováts Attila 8. osztály Szilágyi Tamás 8. osztály |
|