Egyéni versenyek eredményei |
||
Szatmári Zalán 2. osztály |
Városi mesemondó verseny |
1. hely |
Diósi Dániel 3. osztály |
Megyei asztalitenisz diákolimpia |
3. hely |
Kis Sándor 3. osztály |
Városi mesemondó verseny |
2. hely |
Tomka Izabella 3. osztály |
Megyei levelezős irodalmi verseny |
10. hely |
Dobra Hanna 4. osztály |
Városi gyermekrajz kiállítás |
Díjazott |
Palásti Petra 4. osztály |
Közlekedési rajzpályázat |
Különdíj |
Szabó Roland 4. osztály |
Diákolimpia asztalitenisz városi |
3. hely |
Veres Nóra 4. osztály |
Közlekedési rajzpályázat |
1. hely |
Susánszky Ádám 5. osztály |
Diákolimpia asztalitenisz városi |
1. hely |
Bánfalvi Adrienn 5. osztály |
Diákolimpia asztalitenisz városi Megyei asztalitenisz diákolimpia Közlekedési rajzpályázat |
1. hely 3. hely Különdíj |
Király Zsanett 5. osztály |
Autómentes Világnap rajzpályázat |
Különdíj |
Szeverényi Bence 5. osztály |
Diákolimpia asztalitenisz városi |
2. hely |
Rusznák Enikő 6. osztály |
Mikulás Kupa asztalitenisz verseny |
3. hely |
Bodzás Ágnes 7. osztály |
Mikulás Kupa asztalitenisz verseny |
1. hely |
Sajti Attila 7. osztály |
Diákolimpia asztalitenisz városi Mikulás Kupa asztalitenisz verseny |
3. hely 1. hely |
Asztalos Barbara 8. osztály |
Öveges J. fizika verseny megyei |
3. hely |
Csuka Tímea 8. osztály |
Diákolimpia asztalitenisz városi Mikulás Kupa asztalitenisz verseny Megyei levelezős irodalmi verseny |
2. hely 3. hely 6. hely |
Kalmár Anett 8. osztály |
Diákolimpia asztalitenisz városi Megyei asztalitenisz diákolimpia |
3. hely 3. hely |
Zsibrita Norbert 8. osztály |
Mikulás Kupa asztalitenisz verseny |
2. hely |
Csapatversenyek eredményei |
||
Közlekedési rajzpályázat a csapat tagjai: |
Kovács Dominik 1 osztály Dobra Flóra 2. osztály Gajdács Gergő 2. osztály Nagy Norbert 2. osztály Szatmári Zalán 2. osztály Szilágyi Ferenc 2. osztály Szilágyi Mátyás 2. osztály Dobra Hanna 4. osztály Kis Laura 6. osztály Kiss Noémi 6. osztály Rusznák Enikő 6. osztály Vozár Réka 6. osztály Dobrai Tünde 7. osztály Szabó Dominika 7. osztály |
Különdíj |
Városi gyermekrajz kiállítás a csapat tagjai: |
Kovács Dominik 1. osztály Dobra Flóra 2. osztály Gajdács Gergő 2. osztály Nagy Norbert 2. osztály Szatmári Zalán 2. osztály Szilágyi Ferenc 2. osztály Szilágyi Mátyás 2. osztály Dobra Hanna 4. osztály Bánfalvi Adrienn 5. osztály Kis Laura 6. osztály Kiss Noémi 6. osztály Rusznák Enikő 6. osztály Vozár Réka 6. osztály |
Díjazott |
Mikulás Kupa Asztalitenisz Verseny a csapat tagjai: |
Bodzás Ágnes 7. osztály Kiss Gergely 7. osztály Sajti Attila 7. osztály Szeverényi Bence 7. osztály Rusznák Enikő 6. osztály Csuka Tímea 8. osztály Kalmár Anett 8. osztály Zsibrita Norbert 8. osztály |
1. hely |
Labdarúgás csapat
a csapat tagjai: |
Városi döntő Megyei elődöntő Megyei döntő Gáspár Levente 6. osztály Sándor Martin 6. osztály Vörös Bence 6. osztály Kiss Gergely 7. osztály Rieger Roland 7. osztály Sajti Attila 7. osztály Szabó Miklós 7. osztály Tobai Máté 7. osztály Zsibrita Norbert 8. osztály |
2. hely 2. hely 3. hely |
Kis Iskolák Megyei Sporttalálkozója a csapat tagjai: |
leány svédváltó csapat
Dolog Mariann 5. osztály Kiss Beatrix 7. osztály Varga Kitti 7. osztály Dolog Nikolett 8. osztály |
2. hely |
Kis Iskolák Megyei Sporttalálkozója a csapat tagjai: |
leány atlétika csapat
Dolog Mariann 5. osztály Tobai Rebeka 5. osztály Vozár Réka 6. osztály Kiss Beatrix 7. osztály Balogh Evelin 8. osztály Dolog Nikolett 8. osztály |
1. hely |
Békés Megyei Hírlap „Lapot a diákoknak” LADIK megyei versenye a csapat tagjai: |
Asztalos Barbara 8. osztály Botyánszki Tibor 8. osztály Csuka Tímea 8. osztály Dudás Veronika 8. osztály Püski Norbert 8. osztály |
5. hely |
ECDL START bizonyítványt szereztek: |
Asztalos Barbara 8. osztály Botyánszki Tibor 8. osztály Csuka Tímea 8. osztály Dolog Nikolett 8. osztály Dudás Veronika 8. osztály Püski Norbert 8. osztály Seres Szimonetta 8. osztály Takács Alexandra 8. osztály |
|