A napközi otthon és a tanulószoba:
• A napközi otthon és a tanulószobai foglalkozás minden tanuló számára biztosított.
Szakkörök: rajz, angol, informatika, kerékpáros közlekedésbiztonsági szakkörök; sportkörök: labdarúgás, atlétika, asztalitenisz, néptánc; tehetséggondozó-, felzárkóztató- és egyéni foglalkozásokon való részvétel: magyar nyelv és irodalom, matematika, német nyelv tantárgyakból.
• A jelentkezés a felzárkóztató és az egyéni foglalkozások kivételével önkéntes.
• A jelentkezés egy tanévre szól.
• A felzárkóztató valamint az egyéni foglalkozásra kijelölt tanulóknak a foglalkozáson való részvétel kötelező. Ez alól felmentést csak a szülő írásbeli kérelmére az igazgató adhat.
Versenyek, vetélkedők:
• Tanulóinkat önkéntes jelentkezés alapján felkészítjük az iskolán belüli és az iskolán kívüli versenyekre, vetélkedőkre.